https://wisdomessays.com/wp-content/uploads/2020/07/logo-300x60.png00adminhttps://wisdomessays.com/wp-content/uploads/2020/07/logo-300x60.pngadmin2020-07-21 16:12:062020-07-21 16:12:06mikes grocery store sells a quart of milk for$1.09.at the rate how much would 1 and 3 4ths gallons of...